Administrativní a manuální práce na doma od českých i zahraničních firem

Chcete si doma přivydělat? Nabízíme Vám výdělek na doma od české firmy spol. s.r.o. a od zahraniční firmy. Záleží jen na Vás, pro kterou činnost se rozhodnete. Sami si vyberete výdělek po objednání této nabídky na základě podkladů, které Vám zašleme. Nabídky jsou určeny pro zájemce z celé ČR od 18 let, jedná se o samostatně výdělečné činnosti.

1) Práce na doma - skládání různých součástek dle aktuální nabídky. Potřebný materiál k práci je zasílán poštou a odbyt hotových výrobků je zajištěn. Uváděný výdělek je cca 120 Kč za jeden vyrobený kus, při zhotovení například 125 kusů je nabízena částka 15 000 Kč. Zasíláme kontakt na české webové stránky, kde získáte bližší informace a objednávku pro zájemce o tento výdělek.

2) Dále máte možnost pracovat doma přímo pro českou firmu spol. s.r.o., která nabízí výdělek za celoroční výrobu vánočních, svátečních a narozeninových ozdob. Za 6 zkompletovaných balíčků ozdob firma nabízí výdělek 150 Kč. Práce je se smlouvou, vše potřebné se zasílá poštou. Výdělek je až několik tisíc Kč měsíčně, podle aktivity a schopností. Firma nabízí i dalších cca 10 výdělků na doma, dle aktuální nabídky. Zasíláme kontakt na české webové stránky s bližšími informacemi pro zájemce o tyto výdělky.

3) Další nabídka práce na doma je od zahraniční firmy, jedná se o výdělek za psaní různých dopisů. Píše se ručně, psacím strojem nebo na PC, uváděný výdělek je až 6 500 Kč i více. Firma nabízí písemný návod na okamžité nastartování výdělečné činnosti, k tomu aktuální možnosti se vzorovými dopisy a množství tipů. Vše je zahrnuto do rozsáhlého podnikatelského konceptu, na základě kterého můžete ihned začít s prací. Zasíláme bližší informace, kontakt na slovenskou agenturu a objednávku.* Cena za zaslání poštou je 190 Kč. Objednejte si tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde