Jak získat 6 000 Kč a vydělávat nakupováním

Slyšeli jste už o cashback portálu Plná Peněženka? Jedná se o portál, který Vám vrací peníze za Vaše běžné nákupy a dokonce si můžete přivydělat, i když nenakupujete. Jak tento portál funguje a proč Vám peníze vrací? Celý princip je založen na provizním systému. Plná Peněženka spolupracuje s více jak 755 eshopy a od eshopů dostává provizi za přivedeného zákazníka. Jelikož má Plná Peněženka své uživatele ráda, vrací jim část peněz zpět. Uživatelé před nákupem pouze prokliknou z cashback portálu do svého oblíbeného eshopu a zde vybírají, nakupují a platí jak jsou zvyklí. Odměnou za jeden klik navíc jsou procenta z utracené částky zpět. Cashback u Plné Peněženky se může vyšplhat až na 25 %, což je skvělá úspora, která se vyplatí! 

V nabídce najdete známé eshopy, jako je Notino.cz, Aliexpress.com, Ebay.com, Okay.cz, About You, Zoohit, Dr. Max, Sportisimo, ale také i ty menší a specializované, vždy si vyberete. 

Jak si ještě mimo cashback můžete s Plnou Peněženkou vydělat? Doporučením! Doporučte portál svým známým, kamarádům či příbuzným a za každého přivedeného aktivního uživatele získáte 300 Kč. Doporučit tímto způsobem můžete až 20 kamarádů, což je odměna 6 000 Kč. Více o doporučovacím programu najdete na webu firmy. A to není vše, portál si pro Vás připravil odměn daleko více. Již za samotnou registraci, která je zdarma, získáte vstupní bonus 60 Kč za Vaše nákupy. Za propojení své virtuální Plné Peněženky s Facebookem získáte dalších 10 Kč. Za instalaci lištičky do prohlížeče, která Vás bude upozorňovat, když se zapomenete do eshopu prokliknout, máte dalších 10 Kč. Pokud chcete ještě více, vyplatí se sledovat firemní Facebook, Twitter a Instagram, kde často probíhají soutěže o finanční odměny. Výplata získaných cashbacků a odměn probíhá jedním kliknutím a do 3 dní máte peníze na svém bankovním účtu! K tomu, aby Vám byly vyplacené odměny (za doporučení, vstupní bonus apod.) stačí získat cashback alespoň 100 Kč. Výplata samotného cashbacku je možná kdykoli, klidně i od 1 Kč! Určitě Plnou Peněženku vyzkoušejte, je to zdarma! Šetříte nakupováním a pokud chcete získat veškeré možné odměny a tím několik tisíc Kč navíc, snadno můžete. 

Vydělávejte chytře a jednoduše, vytvořte si zdarma účet a zaregistrujte se také! Bližší informace zde