Výdělek na doma - výroba řemeslných výrobků

Ovládáte dobře manuální řemeslné práce a chcete si přivydělat v pohodlí domova nebo domácí dílny? Nabízíme Vám několik možností výdělku, jak uplatnit své schopnosti. Záleží jen na Vás, pro kterou činnost se rozhodnete. Vybrat si můžete z následujících přivýdělků:

VÝROBA DŘEVĚNÝCH PŘEDMĚTŮ   Zajímavá domácí práce pro šikovné zájemce - jedná se o výrobu dřevěných zdobených misek, lžic, naběraček a jiných předmětů, po kterých je dnes na trhu velká poptávka a jsou zákazníky velice žádané. Zasíláme podrobný postup při výrobě a kompletní systém odbytu hotových výrobků.

VÝROBA KERAMICKÝCH NÁDOB + DEKORATIVNÍCH PŘEDMĚTŮ Z KOVU   Skvělá domácí práce, při které se vyrábí a sestavují nádoby z hrnčířské hlíny, dále se jedná o výrobu různých svícnů, misek, ozdob a jiných předmětů z ušlechtilých kovů (mosaz, měď). Velice perspektivní činnost. Zasíláme podrobný postup při výrobě a kompletní systém odbytu hotových výrobků.

KOMPLETACE VÝROBKŮ  Nabídka práce doma od zahraničních firem - jedná se o jednoduchou manuální  práci, kterou lze provádět v pohodlí domova. Můžete doma vyrábět a šít textilní hračky (ruční nebo strojové šití), firma uvádí garanci odběru hotových výrobků zasláním poštou. Možné realizovatelné výdělky jsou uváděny ve výši cca 6 290 Kč za týden. Zasíláme bližší informace a kontakt na slovenskou agenturu, kde si můžete objednat seznam pracovních příležitostí s instrukcemi pro zájemce o tento výdělek.* Vhodné pro zájemce z celé ČR i ze Slovenska. Cena za zaslání poštou je 230 Kč. Objednejte si tyto nabídky k zaslání poštou na Vaší adresu zde

 

Cena zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců, možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídka je vhodná pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.